حالا از روابط دخترونه خبر ندارم اما بین پسرا یه فازی هست به اسم خر کنی!

بدین صورت که میایی رو یکی زوم میکنی هی بهش جو میدی و تحریکش می کنی تا اینکه یهویی خر میشه و دست به حرکتی میزنه که منجر به فنای عظما رفتنش میشه:|

این رفتار هر چندوقت یکبار که چند پسر باهم همراه میشن اتفاق میفته و هربار یکی از اون جمع رو  قربانی می کنند و طبق رسوم وقتی اون فرد مورد نظر در حال انجام کار خرکی (به قول قشنگا مخاطره آمیز) هست رفیقاش به طوری که نشنوه زیر لب با هم هی تکرار می کنند "خر شد،خر شد،خر شد" و تا اون طرف برگرده نگاه کنه به رفقاش همه با صدای بلند میگن "آره، ایول, برو، همینه."

این حرکت معمولا در جاهایی مثل شماره دادن به دختری که قبلش مطمئن شدن پا نمیده؛ پریدن از گودال آب بزرگ و امثالهم؛ پشتک زدن وسط جمعیت و. خیلی کاربرد داره

حالا چرا ساعت 2 شب دارم از مراسم خر کنی صحبت می کنم؟

خواستم اوضاع خاور میانه به همین اتفاق تشبیه کنم، این ترامپ پهپادش زدن هیچی نشد، تحریم کرد نتیجه نداد، ناو جنگی آورد کسی تحویل نگرفت، برجام چای جرر داد، فحش داد، زبون در آورد باز دید ایران نگاهش هم نمیکنه واسه همین دور و اطرافیانش بهش خندیدن گفتن تو هیچ پخی نیستی، اسکلی، میترسی، نگاه پهپادت زدن هیچ غلطی نکردی!

اینم یه دفعه خر شد زد زیر همه چی و حالا کار به اینجا کشید که اگه نخوام طولانیش کنم فقط میتونم بگم " یه غلطی کرد که دیگه نمیتونه هیچ غلطی بکنه" !

+ ان شاالله خدا توفیق بده مثل حاج قاسم تاریخ ساز بشیم و نه اینکه تو تاریخ گم بشیم!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها